Domy pod lasem

OPIS INWESTYCJI

Domy Pod Lasem – to kameralny zespół domów jednorodzinnych w Reptach – jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Tarnowskich Gór, położonych w niewielkiej odległości od rezerwatu przyrody Segiet oraz obszaru Natura 2000.


Inwestycja obejmuje sześć domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 122m2 wraz z garażem każdy. Estetyka realizowanych domów nawiązuje do aktualnych, nowoczesnych trendów, łączących ze sobą funkcjonalność i prostotę, przy jednoczesnym zachowaniu elegancji i atrakcyjnego wyglądu.

Każdy dom usytuowany jest na przestronnej działce ( każda około 400 m2), która stanowi doskonałą przestrzeń na zaaranżowanie ogrodu i miejsca do wypoczynku.
Domy zaprojektowane są z płaskim dachem, dzięki czemu nie ma ograniczeń wysokościowych przy użytkowaniu piętra. Powierzchnia użytkowa domu jest taka sama jak powierzchnia podłogi.

Każdy dom posiada jednostanowiskowy garaż. Dodatkowo przed domem zaaranżowany jest obszerny podjazd, na którym może zaparkować niejeden samochód.

Domy w tej lokalizacji powstają w odpowiedzi na potrzeby ludzi szukających miejsca zamieszkania z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z dobrym dojazdem do centrów pobliskich miejscowości oraz do głównych węzłów komunikacyjnych o zasięgu ponadlokalnym.

Przepiękne otoczenie, rozległe tereny zielone i leśne są doskonałymi miejscami do wypoczynku, kontaktu z przyrodą, rekreacji i uprawiania sportów.

STAN OBECNY

W pierwszym etapie inwestycji powstały dwa domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej, które zostały sprzedane.

W drugim etapie i ostatnim powstają właśnie kolejne cztery domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej, z których jeden został sprzedany. Etap ten zostanie zakończony w połowie 2019 roku.